$150-$250 a week (about half of what I was spending shopping at Whole Foods, but the kids are less sensitive to dairy now, and dairy free stuff is more widely available), depending mostly on how much I spent the previous week or if something special is going on. We're a family of 4 but Jim spends extra on his lunches.
__________________
Crying won't help you, praying won't do you no good.
|