Thread
:
Economics of Healthy Living
View Single Post
02-07-2008, 10:54 AM
#
13
aimeecc
Super Intendent
Join Date: Jan 2008
Location: Arlington, VA
Posts: 249
Box of multi-grain cheerios, $2.99, 1/2 gallon of soy milk, 3.50... So a dollar a day for my breakfast. Of course I'm hungry by nine. Cheerios aren't that filling.
aimeecc
View Public Profile
Find More Posts by aimeecc