View Single Post
Old 02-07-2008, 10:52 AM   #11
kerosene
Touring the facilities
 
Join Date: Nov 2002
Location: The plains of Colorado
Posts: 3,476
Buy a jar of peanut butter and a loaf of 100% whole wheat bread for a total of about 4.50. It will last you at least a week and put your daily breakfast at the cost of about .90. Half of what you pay for your dough nuts. And it will be healthier than dough nuts. Not perfect, but healthier.

Why the hell am I getting all serious?

Last edited by kerosene; 02-07-2008 at 10:53 AM. Reason: to bitch slap myself.
kerosene is offline   Reply With Quote